Tygří sága: Tygrova stezka

9. května 2016 v 14:09 |  Knížky
Autor: Colleen Houcková
Ilustrátor: Není
Počet stran: 473
Rok vydání: 2012


Kelsey se vrátí do Oregonu. Stále miluje Rena, ale pokouší se na něj zapomenout. Myslí si, že ji po čase opustí a ona zůstane sama. Snaží se žít normální život a k tomu patří i randění. Na Vánoce na ni čeká ale veliké překvapení v podobě Rena. Nemůže bez ní být, a proto jí nabídne dohodu. Chápe, že na Kelsey moc tlačil a chce začít od začátku. Může randit s kýmkoli a on se do toho nebude vůbec motat. Žádá pouze jedinou věc: chce mít stejnou šanci jako ostatní a smět ji pozvat na rande také. Do Oregonu přijíždí také Kišan, aby pomáhal Renovi Kelsey chránit.
Kelsey Rena miluje a zvolí si jeho. Když ale utíkají před Lokešem, Ren je zajat.


Můj dojem: Začátek knihy byl takový volnější. Z Kelsey se najednou stane úplně normální holka. Musím vyzdvihnout kapitoly s randěním a autorce zatleskat. Opravdu mě pobavily a začátek se mi líbil více než konec knihy. Autorka do knih použila i citáty a krátké básně od jiných autorů, což oživilo děj.
Druhá polovina knížky se už opět odehrávala v Indii a Kelsey s Kišanem hledali další dar. Tato část se mi sice líbila, ale více mě bavil začátek. Ale to je nejspíš proto, že já mám prostě radši Rena. Kišana jsem si taky oblíbila, ale u mě vyhrál Ren.


Knihu mi půjčila kamarádka. Moc jí děkuju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuju, že jste došli až na konec stránky.