Tento blog

Novinky na blogu

1. prosince 2018 v 13:48
Ahoj.
Po opravdu dlouhé době se opět ozývám. Celou tu dobu jsem totiž pracovala na novém designu blogu a s velkou radostí Vám ho dnes mohu představit. Kromě nového kabátku jsem přidala i pár úplných novinek. Nebudu to zdržovat a jdeme rovnou na to.

O novém vhledu jsem začala přemýšlet už na začátku července. Mou prioritou byla především přehlednost. Chtěla jsem, aby návštěvník už na první pohled poznal, o čem tak blog je a všechno bez problémů našel v menu. Poslední dobou jsou Tipycz především o knihách a tomu původní vzhled neodpovídal. A co si budeme nalhávat, přehledný taky dvakrát nebyl.
Nyní tedy můžete najít všechny rubriky na horní liště, i s ikonkou ,,Domů", která Vás vrátí na úvodní stránku.

Nejspíše jste se na ně teďka podívali a možná jste si všimli i ikonky ,,Tipy kolem blogování". Ne, opravdu Vás zrak neklame. Už delší dobu si v hlavě pohrávám s nápadem na novou rubriku, mám i pár poznámek, ale zatím na ni nemám tolik času. Předpokládám, že začne (snad) vycházet až v roce 2019.

Další novinkou je přehlednější seznam sérií a projektů, taktéž na horní liště.
Teď se dostáváme na samotné postranní menu. Až do této doby jsem se podepisovala názvem blogu - Tipycz. To se ale změní. Na většině sítích používám přezdívku Ewilka, a tak se budu jmenovat i tady na blogu. Více o mně se můžete dočíst v novém článku (odkaz v menu u autora), kde budou i dosavadní úspěchy blogu.

Mezi kontakty můžete vidět novou ikonku wattpadu. Ráda píšu a už nějaký čas přidávám na wattpad krátké povídky. Budu ráda, když se na ně třeba podíváte. Nejsou to sice žádné světoborné romány, ale píšu je ráda.
To už je k novinkám asi vše.

Doufám, že se Vám nový design líbí a pokud narazíte na nějakou chybu, určitě mi napište. Nejsem dokonalá, a i když jsem vše několikrát kontrolovala, je možné, že jsem něco přehlédla.

Ewilka

Profil

1. prosince 2018 v 12:30

Ahoj. Vítám Vás u mě na blogu, který funguje už od 2.8.2015. A kdo že vlastně jsem? Tady, a vlastně i na většině sociálních sítích, vystupuju jako Ewilka. A ne, není to žádná odvozenina od mého jména. Jsem jen jedna 17tiletá knihomolka z malého města na jihu Čech, která téměř všechen volný čas zasvěcuje čtení, především tedy fantasy a young adult. Nepohrdnu ale ani nějakým tím románem pro ženy, občas sklouznu i k sci-fi a čas od času se ponořím do nějaké historické knihy.
Knížky jsou sice můj největší koníček, ale fotografování a kreslení se jim hrdě vyrovnají.
Zastávám se hesla, že na pohádky není nikdo starý. Mojí největší láskou už od dětství je ,,Kráska a Zvíře" od Disneyho, jehož pohádky jsou naprosto kouzelné. Čemukoli s tímto nádechem nemám šanci odolat.

Co všechno můžete na blogu najít?

Blog se za svou historii vyvíjel a s ním i já. Úplně ty nejstarší články jsem psala o různých tipech na výlety, což mělo být původně jediné mé zaměření, ale postupem času k nim přibyly i rubriky ,,Vyrábění" a ,,Knížky".
Žádné články jsem od začátku psaní nemazala, takže pokud narazíte na nějaké ty starší články, varuju Vás, nejsou vůbec nejlepší. Lépe řečeno, jsou naprosto příšerné, ale k blogu patří. Berte prosím na vědomí, že je čtete pouze na vlastní nebezpečí.

Máte dotaz? Tady mě můžete kontaktovat.


Úspěchy blogu

27.4.2017 - Tipycz se staly blogem dne
14.8.2017 - 5.díl ze série Mé (dětské) knižní lásky se dostal na titulní stranu
30.10.2018 - Má fotka vyhrála Téma týdne (50 odstínů mne) - tady

Série a projekty

1. prosince 2018 v 11:21

---KNIHOVNÍČEK---


---MÉ (DĚTSKÉ) KNIŽNÍ LÁSKY---


---KNIHA Z KNIH---

3. narozeniny blogu

2. srpna 2018 v 17:24

Dneska slaví blog třetí narozeniny. Možná to bude znít jako klišé, ale mám z toho velkou radost a všem Vám moc děkuju. Děkuju za každý Váš komentář, každé přečtení článku i za Vaše připomínky, které mi pomáhají posouvat blog dál. Jsem moc ráda, že jste tu se mnou dál, i když tento rok nebyl příliš povedený. Od září do prosince nevyšlo téměř nic a na začátku roku 2018 jsem měla opět psací krizi. O to větší radost mám, že i tak jste to se mnou nevzdali.
Za ty tři roky ušel blog dlouhou cestu, tedy aspoň tak to vidím já. Když se podívám na své staré články, nejraději bych je všechny někam zahrabala, aby je už nikdo neviděl. Na druhou stranu, i ty jsou součástí blogu a kdybych je smazala, smazala bych i značnout část jeho historie. Nedávno jsem je procházela a s nimi i staré komentáře. Celkem mě překvapilo, kolik blogů už vůbec neexistuje nebo jejich autoři/autorky nevydávají články už déle jak rok a půl. Je to opravdu velká škoda, spoustu z nich jsem měla ráda. Nejspíše teď řeknu to největší klišé, co existuje. I kdyby tu bylo jen pár lidí, co čtou Vaše články a blogy, nevzdávejte to. Protože jestli Vás to baví, jestli Vám to dělá radost, nezáleží na tom, kolik budete mít komentářů nebo liků.
Všem Vám moc děkuju a doufám, že i nadále se budete na můj blog rádi vracet.

2. narozeniny blogu

2. srpna 2017 v 11:31

Přesně před dvěma lety jsem založila tento blog. Nikdy mě nenapadlo, že vydržím psát články tak dlouho, a přesto je publikuju doteď. Vaše komentáře mi dělají velkou radost. Moc, moc za ně děkuju.Usmívající se
Vím, že poslední dobou toho moc nevychází, asi to bude znít jako výmluva, ale vůbec nebyl čas. Nejdřív jsem byla na táboře, kde jsme tolik nečetla, takže nevycházely recenze, pak slavila kamarádka narozeniny a teď nemám tolik času jak na čtení, tak na blog. Přesto za červenec vyšlo 11 článků, což si myslím, že je dobrý výkon.
Od soboty 5.8. do pátka 11.8. jedeme s rodinou na dovolenou a nevím, jak to budu mít s internetem, takže nebudu moci asi odpovídat na případné komentáře. Jinak, nějaké články jsou přednastavené.

A teď k tomu, k čemu se chystám od začátku tohoto článku. K příležitosti druhých narozenin blogu se chystám uskutečnit stream na mém facebooku (odkaz je v menu). Bude se konat v sobotu 12.8. od 18:00. Doufám že dorazíte a budu se na Vás těšit.
Pokud by došlo k nějakým naléhavým okolnostem, proč bych musela změnit datum, dám vědět na facebooku.
Zatím se mějte a ahoj.

Narozeninový speciál

2. srpna 2016 v 11:47
Ahoj.
Dneska je to přesně rok od založení tohoto blogu. Začala jsem článkem Babiččino údolí a nyní je na blogu publikováno přesně 81 článků (počítám i tento).
Všem moc děkuju za návštěvu i komentáře. Moc mě baví, si je číst. Usmívající se

Kromě slibovaných odpovědí na Vaše otázky pro Vás mám i jedno překvapení. Od teď se bude v menu zobrazovat i ikonka s odkazem na facebook. Budu tam přidávat informace, které nechci mít na blogu.
Ať už to nezdržuju, pojďme se vrhnout na ty otázky. Usmívající se

Nový vzhled blogu

29. ledna 2016 v 12:29
Ahoj.
Rozhodla jsem se změnit vzhled blogu. Neměla jsem čas udělat nějaký návod, proto dnes nebude. Budu ráda, když zahlasujete v anketě, jak se Vám nový design líbí.

Nová rubrika

12. ledna 2016 v 19:07
Ahoj.
O tomto článku přemýšlím už nějaký čas, ale až teď jsem se rozhodla ho napsat. Chtěla bych začít psát novou rubriku. Bude se jmenovat knížky, jelikož čtení je můj veliký koníček. Vždy napíši o čem knížka je, ale pouze kus děje, protože nechci prozrazovat celý příběh nebo zápletku, autora a ilustrátora.
Rubrika by měla vycházet jednou nebo dvakrát do měsíce, podle toho, jak budu stíhat psát články. Ostatní rubriky budou vycházet stále, tudíž některé týdny by vyšli dva články. Vím, že i tak je to málo, ale alespoň něco.
Určitě mi můžete navrhnout nějaké knížky pod tento článek a když budu mít čas, možná si je přečtu. Tak zatím u dalšího článku. Smějící se
 
 

Reklama